2013 m. birželio 15 d., šeštadienis

Zyplių dvaras

    Paskutiniu metu mano blogas daugiau skirtas kelionėms, negu rankdarbiams. Tiesiog nuostabus oras ir labai smagu keliauti, o rankdarbiai taip lėtai juda į priekį, nes visai laiko nelieka :) Bet aš prižadu pasitaisyti ir jau turiu idėja naujam įrašui, kuris bus įdomus rankdarbių mylėtojams.
   Apie tai, kad Zyplių dvaras restauruotas sužinojau gegužės pabaigoje, kai siuvinėtoja Dalia papasakojo, jog ji paskolino dalį savo varlių kolekcijos į Zyplių dvare vyksiančią parodą. Tada ir sugalvojau, kad noriu pamatyti varlių parodą ir, aišku, restauruotą dvarą. Nors jau dvarų lankymo manija man praėjo, o turiu prisipažinti, kad buvo keli metai, kai kiekvieną savaitgalį su vyru ir dukrelėmis važiuodavome į įvarius Lietuvos kraštus ieškodami naujo dvaro. Tada mes ir Zyplių dvare buvome - radome sutvarkytą kiemą ir visiškai apleistus pastatus, tad šį kartą, tai ką pamatėme mus labai nudžiugino. Nuostabiai sutvarkytas pagrindinis dvaro pastatas.

Pagrindinis įvažiavimas į dvarą

Tas pats pastatas iš kitos pusės


Viena iš oficinų

Viduje šiek tiek baldų, paveikslų,  archeologinių radinių ir, aišku, varlių paroda.Dar kelios nuotraukos iš restauruoto ūkinių pastatų kiemo, kurį puošia daugybių skulptūrų.

Linkių visiems gerų kelionių :)
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą